Zakończyła się uroczysta gala rozdania „Diamentów Private Equity”, których laureatów poznaliśmy dzisiejszego wieczora.

  • laureaci aktualność

Zakończyła się uroczysta gala rozdania „Diamentów Private Equity”, których laureatów poznaliśmy dzisiejszego wieczora. Gala była zwieńczeniem konferencji „Investment Forum & Private Equity Awards Gala”, organizowanej przez Executive Club we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Inwestorów Kapitałowych, patronem wieczornej gali.

 Podczas obrad eksperci, specjaliści z sektora i reprezentanci najważniejszych spółek branżowych debatowali między innymi o postrzeganiu polskich aktywów przez inwestorów oraz ich oceny i spojrzenia na poziom ryzyka i zmiany w sytuacji polityczno-gospodarczej, czy trenów i uwarunkowań na polskim rynku private equity.

Wśród gości wydarzenia byli: Paweł Borys – Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju, Karol Bach

Dyrektor Zarządzający ds. Corporate Finance; Prezes Zarządu mCorporate Finance S.A, mBank, Maciej Dyjas – Partner Zarządzający i Prezes, Griffin Real Estate, Przemysław Gdański – Wiceprezes Zarządu ds. Bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej w mBanku i wielu innych.

Partnerami tegorocznej edycji są takie spółki jak m.in.: mBank, DNB, KPMG, Cushman & Wakefield, Kancelaria Gessel, Norton Rose Fulbright, Value4Capiptal czy Konsalnet,

Gala „Diamenty Private Equity” odbyła się już po raz szósty, a jej celem było uhonorowanie najlepszych inwestycji i przedsiębiorców, którzy w sposób szczególny przyczynili się do rozwoju polskiej gospodarki. W tym roku Diamenty rozdane zostały w aż 11 kategoriach.

 

LAUREACI PRESTIŻOWYCH DIAMENTÓW PRIVATE EQUITY TO:

DPE_znak

Spółka portfelowa PE roku:

Żabka Polska, Mid Europa Partners

Spółka portfelowa VC roku:

Salesmanago, 3TS Capital Partners

Wyjście PE roku:

Dino, Enterprise Investors

Wyjście VC roku:

Polski Bank Komórek Macierzystych, Enterprise Investors

CEO roku:

Jacek Pogonowski, Konsalnet

Przedsiębiorca roku:

Tomasz Biernacki – Dino

Bank roku:

mBank

Kancelaria prawna roku:

GESSEL

Doradca corporate finance roku:

CIC Corporate Finance

Firma zarządzająca roku:

Mid Europa Partners

Osobowość rynku PE/VC:

Krzysztof Krawczyk, CVC Capital Partners

Like us: