Najważniejsze spotkanie inwestorów kapitałowych i przedsiębiorców z sektora private equity już w czerwcu! VIII edycja „Investment Forum & Private Equity Awards” odbędzie się 12 czerwca 2017 w hotelu Sheraton w Warszawie.

  • PE 2016 z-napisem

Najważniejsze spotkanie inwestorów kapitałowych i przedsiębiorców z sektora private equity już w czerwcu! VIII edycja „Investment Forum & Private Equity Awards” odbędzie się 12 czerwca 2017 w hotelu Sheraton w Warszawie.

Inicjatywa zyskała już status najbardziej merytorycznej i prestiżowej  konferencji o tematyce inwestycji i Private Equity w Polsce. Konferencja od lat przyciąga liderów biznesu rynków inwestycyjnych,  środowisko inwestorów i przedsiębiorców. To najbardziej prestiżowe spotkanie eksperckie daje wyjątkową możliwość zdobycia wiedzy o najnowszych trendach inwestycyjnych.

Partnerami tegorocznej edycji są takie spółki jak m.in.: mBank, DNB, KPMG, Cushman & Wakefield, Kancelaria Gessel, Norton Rose Fulbright, Value4Capiptal czy Konsalnet, a wydarzenie zainaugurować ma Paweł Borys – Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju.

Wśród tematów podejmowanych podczas tegorocznej konferencji będą zagadnienia dotyczące najciekawszych sektorów inwestycyjnych w Polsce, wpływ rządu na sektor private equity w regionie oraz związane z nim ryzyko polityczno-gospodarcze czy też trendy i uwarunkowania na polskim rynku funduszy private equity.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie uroczysta gala „Diamentów Private Equity”, której współorganizatorem i głównym patronem  jest Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych. Diamenty ukazują wartość dodaną, jaką wnoszą fundusze w rozwój polskich przedsiębiorstw i rynku kapitałowego, a wydarzenie każdego roku jest przyjmowane z ogromnym entuzjazmem. Gala rozdania ma na celu uhonorowanie najlepszych inwestycji i przedsiębiorców, którzy w sposób szczególny przyczynili się do rozwoju polskiej gospodarki.

 

Organizator: Executive Club
Patron: Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych
Partner Główny: mBank
Partnerzy: DNB Bank Polska, KPMG, Cushman & Wakefield, Kancelaria Gessel, Norton Rose Fulbright, Value4Capital, Konsalnet

Patroni Medialni: Wirtualna Polska, Polish Market, Kariera w Finansach, Investing.com, Dziennik Gazeta Prawna, Newseria, Warsaw, Business Journal, Business & Prestige, StockWatch

 

 

Kontakt dla mediów:
Julia Domagała
Manager ds. komunikacji
tel. kom. 509 031 577
e-mail: juliadomagala@executive-club.com.pl

O Executive Club:
Executive Club jest organizacją zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005 w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki. Klub organizuje dla swoich członków spotkania cykliczne, by umożliwić im wymianę idei oraz nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Jest też liderem w organizacji konferencji branżowych, dedykowanych różnym gałęziom gospodarki.

Więcej informacji na stronie: www.executive-club.com.pl

 

 

Like us: