Już w lutym odbędzie się ekspercka debata o planach rozwoju elektromobilności w Polsce oraz innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych w inteligentnym mieście. Spotkanie pod hasłem „Electromobility in Tech City”, odbędzie się 21 lutego 2018

  • klubowe-luty-2018-300x200

ELEKTROMOBILNOŚĆ W MIEŚCIE PRZYSZŁOŚCI TO GŁÓWNY TEMAT PIERWSZEJ TEGOROCZNEJ DEBATY KLUBOWEJ

Już w lutym odbędzie się ekspercka debata o planach rozwoju elektromobilności w Polsce oraz innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych w inteligentnym mieście. Spotkanie pod hasłem „Electromobility in Tech City”, odbędzie się 21 lutego 2018 w hotelu Bristol w Warszawie.

Debata poruszy aktualną tematykę zmian, jakie mają dokonać się w najbliższych latach na polskim rynku motoryzacyjnym. Elektromobilność to jeden z priorytetów dla rozwijających się miast na całym świecie. Z roku na rok rośnie odsetek pojazdów elektrycznych na polskich ulicach, co potwierdza, że niezbędna jest rozbudowa sieci infrastruktury ładowania samochodów elektrycznych. W związku z tym, pojawia się pytanie kiedy użytkownicy zeroemisyjnych pojazdów będą mogli swobodnie poruszać się krajowymi drogami. Zainteresowanie innowacyjnym i technologicznie rozwiniętym miastem stwarza okazję do merytorycznej debaty o przyszłości sektora automotive. Zaproszeni Goście wspólnie pochylą się nad płynącymi szansami oraz zagrożeniami związanymi z planem rozwoju polskiej elektromobliności w mieście przyszłości.

Uczestnictwo w debacie potwierdzili już prof. dr hab. inż. Andrzej Kolasa – Dziekan Wydziału Inżynierii Produkcji, Politechnika Warszawska, Sylwia Koch-Kopyszko – Prezes Polskiego Stowarzyszenia Elektromobilności, prof. dr hab. inż. Stanisław Radkowski – Dziekan, Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych, Roman Szwed – Prezes Zarządu, Atende oraz Sławomir Wontrucki – Prezes Zarządu LeasePlan Fleet Management Polska.


Partner Główny

Leaseplan

 


Partnerzy

Atende

 

Cigno

 

Toyota


Partner Merytoryczny

pimot

 


Patroni Honorowi

 

 

 

 

 

 

 


Patronat Medialny

Like us: