• 8 maja 2019
  Zapraszamy na drugą debatę klubową w tym roku!

  Już za miesiąc odbędzie się ekspercka debata o nowych technologiach w infrastrukturze sieciowej. Spotkanie, nad którym patronat honorowy objęli Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki oraz Polska Izba Komunikacji Elektronicznej, odbędzie się 8 maja 2019 w hotelu Bristol w Warszawie pod hasłem „Infrastruktura sieci XXI wieku”.

  Czytaj więcej • 20 marca 2019
  Agrobiznes 4.0, czyli nowe technologie w służbie rolnictwu

  20 marca w Hotelu Bristol odbyła się pierwsza tegoroczna debata klubowa organizowana przez Executive Club. Tematami przewodnimi „Agrobiznesu 4.0” były m.in.: sposoby wykorzystania nowych technologii przez branżę rolniczą, inwestycje w technologie przyjazne środowisku oraz finansowanie innowacji. Wydarzenie odbyło się pod patronatem honorowym Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

  Czytaj więcej • 25 października 2018
  Technologie finansowe bez tajemnic

  25 października w hotelu Bristol w Warszawie odbyło się ostatnie już w tym roku spotkanie klubowe. Debata „Finanse 3.0. Wyzwania w dobie ery fintech” poruszyła tematykę zmian jakie dokonują się w branży finansowej oraz na rynku bankowym dzięki rozwojowi technologii finansowych.

  Czytaj więcej


 • 26 września 2018
  Cloud Computing & Digital Transformation

  26 września w hotelu Bristol w Warszawie odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie klubowe – „Cloud Computing & Digital Transformation”. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Cyfryzacji a tematyka skupiała się wokół bezpieczeństwie w chmurze i innowacjach technologicznych.

  Czytaj więcej • 26 marca 2018
  The future of healthcare

  Czy Polska sprawdza się jako atrakcyjne miejsce do inwestowania zagranicznych firm farmaceutycznych? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć prelegenci podczas debaty liderów branży medycznej i farmaceutycznej „The Future of Healthcare”, która odbyła się 26 marca w Hotelu Bristol w Warszawie.

  Czytaj więcej • 21 lutego 2018
  Electromobility in Tech City

  Polska u progu rewolucji transportowej. Rozwój electromobilności był głównym tematem pierwszej tegorocznej debaty klubowej “Electromobility in Tech City”, która odbyła się 21 lutego w hotelu Bristol pod patronatem honorowym Ministerstwa Energii.

  Czytaj więcej

 • 26 września 2017
  Urbanizacja-Innowacja. Wyzwania dla rynku Real Estate w Polsce

  26 września w Warszawie w hotelu Regent odbyło się kolejne spotkanie klubowe organizowane przez Executive Club pod hasłem „Urbanizacja-Innowacja. Wyzwania dla rynku Real Estate w Polsce”

  Czytaj więcej

 • 12 września 2017
  E commerce for entrepreneurs. After Summer Welcome Club Members Meeting

  E-handel – tylko dla wybranych branż? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć eksperci branży handlu elektronicznego. Debata ,,E−commerce for entrepreneurs” odbyła się 12 września w hotelu Regent w Warszawie

  Czytaj więcej

 • 29 czerwca 2017
  Executive Summer Exercise

  29 czerwca w Businessman Institute w Warszawie członkowie klubu i zaproszeni goście wzięli udział w letnim spotkaniu klubowym „Executive Summer Exercise” organizowanym przez Executive Club. Ideą wydarzenia była integracja biznesowa w nieformalnej atmosferze, wymiana doświadczeń i zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności.

  Czytaj więcej

 • 18 maja 2017
  Polacy na podbój światowych rynków

  „Polacy na podbój światowych rynków” – 18 maja w Warszawie zakończyła się kolejna debata organizowana przez Executive Club. O sytuacji i prognozach dla polskiego eksportu dyskutowali reprezentanci najważniejszych spółek w kraju i instytucji publicznych.

  Czytaj więcej

 • 23 marca 2017
  Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm

  Cloud is the new black? Kolejna debata klubowa organizowana przez Executive Club odbyła się 23 marca 2017 w hotelu Regent w Warszawie pod hasłem „Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm”

  Czytaj więcej

 • 21 grudnia 2016
  Wigilia Executive Club

  21 grudnia w Latino Brasserie Ferdy’s odbyła się Wigilia Executive Club i tym samym, składając sobie życzenia w gronie członków Klubu, zakończyliśmy wydarzenia naszej organizacji w roku 2016.

  Czytaj więcej

 • 29 listopada 2016
  Szlachetne Zdrowie

  Nośmy czapkę w zimie, czyli… jak obniżyć koszty ochrony zdrowia? 29 listopada odbyła się debata liderów branży medycznej „Szlachetne zdrowie” organizowana przez Executive Club w warszawskim hotelu Regent.

  Czytaj więcej

 • 3 października 2016
  Innowacyjna Energetyka

  3 października w hotelu Bristol w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie klubowe Executive Club pod hasłem „Innowacyjna Energetyka”

  Czytaj więcej

 • 11 maja 2016
  Edukacja – Innowacja

  Executive Club był 11 maja gospodarzem kolejnego spotkania klubowego zatytułowanego „Edukacja-Innowacja” w „Mamaison Le Regina Hotel” w Warszawie. Podczas spotkania debatowano na temat niedopasowania polskiego systemu edukacji do potrzeb nowoczesnego biznesu.

  Czytaj więcej