• 26 marzec 2018
  The future of healthcare

  Czy Polska sprawdza się jako atrakcyjne miejsce do inwestowania zagranicznych firm farmaceutycznych? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć prelegenci podczas debaty liderów branży medycznej i farmaceutycznej „The Future of Healthcare”, która odbyła się 26 marca w Hotelu Bristol w Warszawie.

  Czytaj więcej • 21 lutego 2018
   „Electromobility in Tech City”

  Polska u progu rewolucji transportowej. Rozwój electromobilności był głównym tematem pierwszej tegorocznej debaty klubowej “Electromobility in Tech City”, która odbyła się 21 lutego w hotelu Bristol pod patronatem honorowym Ministerstwa Energii.

  Czytaj więcej


 • 9 października 2017
   „Rynek energetyczny przyszłości”

  9 października odbyła się kolejna debata klubowa Executive Club pod hasłem „Rynek energetyczny przyszłości”

  Czytaj więcej

 • 26 września 2017
   „Urbanizacja-Innowacja. Wyzwania dla rynku Real Estate w Polsce”

  26 września w Warszawie w hotelu Regent odbyło się kolejne spotkanie klubowe organizowane przez Executive Club pod hasłem „Urbanizacja-Innowacja. Wyzwania dla rynku Real Estate w Polsce”

  Czytaj więcej

 • 12 września 2017
  „E commerce for entrepreneurs. After Summer Welcome Club Members Meeting”

  E-handel – tylko dla wybranych branż? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć eksperci branży handlu elektronicznego. Debata ,,E−commerce for entrepreneurs” odbyła się 12 września w hotelu Regent w Warszawie

  Czytaj więcej

 • 29 czerwca 2017
   „Executive Summer Exercise”

  29 czerwca w Businessman Institute w Warszawie członkowie klubu i zaproszeni goście wzięli udział w letnim spotkaniu klubowym „Executive Summer Exercise” organizowanym przez Executive Club. Ideą wydarzenia była integracja biznesowa w nieformalnej atmosferze, wymiana doświadczeń i zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności.

  Czytaj więcej

 • 18 maja 2017
   „Polacy na podbój światowych rynków”

  „Polacy na podbój światowych rynków” – 18 maja w Warszawie zakończyła się kolejna debata organizowana przez Executive Club. O sytuacji i prognozach dla polskiego eksportu dyskutowali reprezentanci najważniejszych spółek w kraju i instytucji publicznych.

  Czytaj więcej

 • 23 marca 2017
  „Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm”

  Cloud is the new black? Kolejna debata klubowa organizowana przez Executive Club odbyła się 23 marca 2017 w hotelu Regent w Warszawie pod hasłem „Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm”

  Czytaj więcej

 • 21 grudnia 2016
  “Wigilia Executive Club”

  21 grudnia w Latino Brasserie Ferdy’s odbyła się Wigilia Executive Club i tym samym, składając sobie życzenia w gronie członków Klubu, zakończyliśmy wydarzenia naszej organizacji w roku 2016.

  Czytaj więcej

 • 29 listopada 2016
   – “Szlachetne Zdrowie”

  NOŚMY CZAPKĘ W ZIMIE, CZYLI… JAK OBNIŻYĆ KOSZTY OCHRONY ZDROWIA? 29 LISTOPADA ODBYŁA SIĘ DEBATA LIDERÓW BRANŻY MEDYCZNEJ „SZLACHETNE ZDROWIE”

  Czytaj więcej

 • 3 października 2016
   – “Innowacyjna Energetyka”

  3 października w hotelu Bristol w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie klubowe Executive Club pod hasłem „Innowacyjna Energetyka”

  Czytaj więcej

 • 11 maja 2016
   – “Edukacja – Innowacja”

  Executive Club był 11 maja gospodarzem kolejnego spotkania klubowego zatytułowanego „Edukacja-Innowacja” w „Mamaison Le Regina Hotel” w Warszawie. Podczas spotkania debatowano na temat niedopasowania polskiego systemu edukacji do potrzeb nowoczesnego biznesu.

  Czytaj więcej