• 22 października 2019
  Digital People. Debata o trendach i technologiach, które zmieniają biznes

  Ostatnia w tym roku debata klubowa miała wyjątkową formułę gdyż mieliśmy przyjemność współorganizować ją z firmą BDO Technology. Tradycyjnie już ugościł nas hotel Bristol a wszystko miało miejsce 16 października. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwa Cyfryzacji.

  Czytaj więcej


 • 18 września 2019
  Firma ponad granicami. Jak odnieść sukces na międzynarodowych rynkach?

  18 września w hotelu Bristol odbyła się pierwsza powakacyjna debata klubowa. Osią tematyczną wydarzenia była dyskusja panelowa zaproszonych ekspertów dotycząca ekspansji polskich firm na zagraniczne rynki. Patronat Honorowy na tym wydarzeniem objęło Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych.

  Czytaj więcej


 • 8 maja 2019
  Infrastruktura sieci XXI wieku czyli w drodze do globalnej wspólnoty sieciowej

  8 maja w Hotelu Bristol miała miejsce ekspercka debata poruszająca tematy nowoczesnych systemów łączności bezprzewodowej, rozwoju technologii światłowodowej oraz roli operatora w świecie 5G. Wydarzenie odbyło się pod patronatem honorowym Ministerstwa Cyfryzacji.

  Czytaj więcej • 20 marca 2019
  Agrobiznes 4.0, czyli nowe technologie w służbie rolnictwu

  20 marca w Hotelu Bristol odbyła się pierwsza tegoroczna debata klubowa organizowana przez Executive Club. Tematami przewodnimi „Agrobiznesu 4.0” były m.in.: sposoby wykorzystania nowych technologii przez branżę rolniczą, inwestycje w technologie przyjazne środowisku oraz finansowanie innowacji. Wydarzenie odbyło się pod patronatem honorowym Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

  Czytaj więcej • 25 października 2018
  Technologie finansowe bez tajemnic

  25 października w hotelu Bristol w Warszawie odbyło się ostatnie już w tym roku spotkanie klubowe. Debata „Finanse 3.0. Wyzwania w dobie ery fintech” poruszyła tematykę zmian jakie dokonują się w branży finansowej oraz na rynku bankowym dzięki rozwojowi technologii finansowych.

  Czytaj więcej • 26 września 2018
  Cloud Computing & Digital Transformation

  26 września w hotelu Bristol w Warszawie odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie klubowe – „Cloud Computing & Digital Transformation”. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Cyfryzacji a tematyka skupiała się wokół bezpieczeństwie w chmurze i innowacjach technologicznych.

  Czytaj więcej • 26 marca 2018
  The future of healthcare

  Czy Polska sprawdza się jako atrakcyjne miejsce do inwestowania zagranicznych firm farmaceutycznych? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć prelegenci podczas debaty liderów branży medycznej i farmaceutycznej „The Future of Healthcare”, która odbyła się 26 marca w Hotelu Bristol w Warszawie.

  Czytaj więcej • 21 lutego 2018
  Electromobility in Tech City

  Polska u progu rewolucji transportowej. Rozwój electromobilności był głównym tematem pierwszej tegorocznej debaty klubowej “Electromobility in Tech City”, która odbyła się 21 lutego w hotelu Bristol pod patronatem honorowym Ministerstwa Energii.

  Czytaj więcej • 26 września 2017
  Urbanizacja-Innowacja. Wyzwania dla rynku Real Estate w Polsce

  26 września w Warszawie w hotelu Regent odbyło się kolejne spotkanie klubowe organizowane przez Executive Club pod hasłem „Urbanizacja-Innowacja. Wyzwania dla rynku Real Estate w Polsce”

  Czytaj więcej • 12 września 2017
  E commerce for entrepreneurs. After Summer Welcome Club Members Meeting

  E-handel – tylko dla wybranych branż? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć eksperci branży handlu elektronicznego. Debata ,,E−commerce for entrepreneurs” odbyła się 12 września w hotelu Regent w Warszawie

  Czytaj więcej • 29 czerwca 2017
  Executive Summer Exercise

  29 czerwca w Businessman Institute w Warszawie członkowie klubu i zaproszeni goście wzięli udział w letnim spotkaniu klubowym „Executive Summer Exercise” organizowanym przez Executive Club. Ideą wydarzenia była integracja biznesowa w nieformalnej atmosferze, wymiana doświadczeń i zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności.

  Czytaj więcej • 18 maja 2017
  Polacy na podbój światowych rynków

  „Polacy na podbój światowych rynków” – 18 maja w Warszawie zakończyła się kolejna debata organizowana przez Executive Club. O sytuacji i prognozach dla polskiego eksportu dyskutowali reprezentanci najważniejszych spółek w kraju i instytucji publicznych.

  Czytaj więcej • 23 marca 2017
  Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm

  Cloud is the new black? Kolejna debata klubowa organizowana przez Executive Club odbyła się 23 marca 2017 w hotelu Regent w Warszawie pod hasłem „Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm”

  Czytaj więcej • 3 października 2016
  Innowacyjna Energetyka

  3 października w hotelu Bristol w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie klubowe Executive Club pod hasłem „Innowacyjna Energetyka”

  Czytaj więcej • 11 maja 2016
  Edukacja – Innowacja

  Executive Club był 11 maja gospodarzem kolejnego spotkania klubowego zatytułowanego „Edukacja-Innowacja” w „Mamaison Le Regina Hotel” w Warszawie. Podczas spotkania debatowano na temat niedopasowania polskiego systemu edukacji do potrzeb nowoczesnego biznesu.

  Czytaj więcej