Pierwsze półrocze 2017 już za nami i z dumą możemy powiedzieć, że dotychczasowe konferencje i debaty klubowe – a odbyło się ich łącznie aż sześć – zakończyły się pełnym sukcesem

  • _MG_0054

Pierwsze półrocze 2017 już za nami i z dumą możemy powiedzieć, że dotychczasowe konferencje i debaty klubowe – a odbyło się ich łącznie aż sześć – zakończyły się pełnym sukcesem i były bardzo pozytywnie komentowane przez Uczestników. Nie spoczywamy na laurach i z dumą dzielimy się planem zbliżających się spotkań klubowych. Jak zawsze przygotowywane są ogromnym nakładem sił i z wielką starannością, aby zawsze odpowiadały one oczekiwaniom i potrzebom uczestników.

 

W najbliższym czasie po wakacjach odbędą się dwa wydarzenia dedykowane przedsiębiorcom, które skupią się na najbardziej aktualnych potrzebach polskiego biznesu, najnowszych trendach i technologiach.

W październiku odbędzie się  European Retail Congress, wyjątkowe wydarzenie zrzeszające wybitne grono przedstawicieli branży deweloperskiej, zarządców nieruchomości, inwestorów, banków i instytucji finansowych,  sieci handlowych oraz dostawców usług dla branży retail. Wobec postępującego rozwoju technologii prelegenci odpowiedzą na pytania w jakie obiekty warto inwestować, w jaki sposób rozwój e-commerce i nowe technologie wpłyną na transformację sektora i zarządzanie sieciami handlowymi oraz wskażą perspektywiczne kierunki rozwoju sektora retail.

29 listopada odbędzie się konferencja Top Industry Summit, będące kontynuacją prestiżowego „Chemical Industry Summit & Awards Gala”. Szczyt to wyjątkowe wydarzenie koncentrujące się na czwartej rewolucji przemysłowej w kontekście rozwoju innowacyjnych, rodzimych spółek. Wśród tematów podejmowanych podczas Forum znajdą się zagadnienia dotyczące najnowszych trendów i innowacji w sektorze chemicznym, branży motoryzacyjnej, zagadnienia dotyczące smart factory, innowacyjnych technologii zapewniających  oszczędności  w biznesie.

Grudzień zamknie świąteczna „Responsible Business Awards Gala”, wyjątkowy projekt Executive Club, który ma na celu podkreślenie ogromnego znaczenia zaangażowania polskich przedsiębiorców w działalność filantropijną i charytatywną oraz w promowanie i wdrażanie idei odpowiedzialnego biznesu. Na wydarzenie zapraszane są czołowe postacie polskiej gospodarki i autorytety świata nauki z ogromnym dorobkiem w obszarze dobroczynności i CSR.

Executive Club dba także o swoich Klubowiczów – członkowie zrzeszeni w Klubie będą mogli wziąć udział w kilku merytorycznych debatach klubowych, każda poświęcona innej tematyce. Debaty odbędą się jak zwykle w gustownych progach hotelu Regent, docenianego między innymi za doskonała kuchnię, którą zawsze chwalą sobie nasi goście.  Szereg debat otworzy wrześniowa „E-Commerce for Entrepreneurs. Optymalizacja działalności za pomocą handlu”, która odbędzie się 12 września.  W dobie ekspansji cyfrowej, rozwoju gospodarczego opierającego się w przeważającej mierze na nowoczesnych technologiach, dynamicznych zmianach zachodzących w kluczowych sektorach, wynikających z konieczności dostosowania się do nowych potrzeb oraz wymagań klienta cyfrowego, przedsiębiorca zmuszony jest do zaistnienia w sieci. O efektywnym działaniu e-sklepu, skutecznych strategiach e-marketingu, aspektach prawnych już we wrześniu debatować będą rekiny polskiego e-commerce. Debatę poprzedzi prezentacja Leszka Maśniaka – Chief Data Officera w Ministerstwie Cyfryzacji.

Kolejne spotkanie poświęcone będzie rynkowi nieruchomości. „Urbanizacja-Innowacja. Wyzwania dla rynku Real Estate w Polsce” odbędzie się 26 września; W oszałamiającym tempie rosną biurowce, osiedla mieszkalne czy też centra handlowe. Jest podaż, jest popyt, a w związku z tym pojawiają się także nowe wyzwania. Dlatego zebrane grono przedstawicieli sektora debatować będzie o inwestycjach w nieruchomości komercyjne i związanym z nimi ryzykiem oraz problematyce urbanizacji i przestrzeni publicznej w środowisku Real Estate.

Zachęceni zainteresowaniem, jakie wzbudziła zakończona debata energetyczna, organizujemy kolejne już spotkanie o tej tematyce: „Rynek energetyczny przyszłości” 9 października 2017. Ideą Executive Club jest umożliwienie swoim członkom dostępu do najnowszej wiedzy i trendów biznesowych, dlatego tematem spotkania będzie podejmowana na całym świecie debata o rynku energetycznym przyszłości oraz innowacyjnych metodach pozyskiwania energii. Prelegenci postarają się odpowiedzieć na pytania jak implementować innowacyjne metody na rodzimym gruncie oraz przedstawią szanse, prognozy i zagrożenia związane z kluczowymi inwestycjami sektora.

Rok 2017 ma być jak do tej pory najintensywniejszym ze wszystkich w organizacji; misją Executive Club jest tworzenie przestrzeni do współpracy liderów biznesu, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej przedsiębiorczości. Organizacja działa na rzecz wzmocnienia polskiego biznesu, konsolidacji środowiska biznesowego oraz promuje ideę przedsiębiorczości i najlepsze standardy przywództwa.

 

 

Like us: