Letnie spotkanie klubowe już za chwilę! Wraz z nadejściem lata zbliża się wakacyjne spotkanie klubowe „Executive Summer Exercise”, które odbędzie się 29 czerwca 2017.

  • summer_baner_aktualnosci

Letnie spotkanie klubowe już za chwilę!

Wraz z nadejściem lata zbliża się wakacyjne spotkanie klubowe „Executive Summer Exercise,które odbędzie się 29 czerwca 2017 w Businessman Institute w Warszawie.

Ideą czerwcowego spotkania jest stworzenie okazji do rozmowy i relaksu  w wyjątkowym gronie. Tym razem uczestnicy spotkania będą mogli poszerzyć swoją wiedzę o rolę emocji w prowadzeniu biznesu oraz zgłębić tajniki wystąpień publicznych i autoprezentacji. Spotkanie będzie niepowtarzalną szansą do wysłuchania prezentacji Prof. Rafała Ohme, który udzieli cennych wskazówek o tym jak pogodzić emocje i rozum. Swoje wystąpienie na temat skutecznych taktyk autoprezentacji oraz umiejętnościach radzenia sobie ze stresem i emocjami zaprezentuje trener Marcin Mańka.

Atmosferę wspólnej wymiany doświadczeń, nauki i treningu, uświetni cześć nieformalno – artystyczna we współpracy z Akademią Rocka i szkołą tańca Arthur Murray Dance Studio Warsaw, gdzie klubowicze będą mogli zaprezentować swoje talenty podczas „Executive lack of Talent Show”

Spotkania organizowane przez Executive Club służą integracji środowisk biznesowych w Polsce oraz promowania najlepszych standardów przywództwa i wspierania rozwój polskiego biznesu.

Like us: