Koniec lata z Executive Summer Party

  • 01_summer

Wraz z końcem lata organizujemy dla naszych Klubowiczów Executive Summer Party podczas, którego zakończymy sezon wakacyjny. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się 12 września 2019 w Klubie Sosnowym w Warszawie.

Executive Summer Party jest wydarzeniem łączącym rozrywkę, odpoczynek i biznes w malowniczych okolicznościach przyrody. Nieformalna atmosfera spotkania jest najlepszą okazją do wzajemnej integracji w doborowym gronie klubowiczów, jak i osób towarzyszących.

Tym razem będziemy mogli zgłębić tajniki wystąpień publicznych i autoprezentacji podczas szkolenia przygotowanego przez firmę Attention Marketing. Atmosferę wspólnej wymiany doświadczeń, nauki i treningu, uświetni cześć nieformalno – artystyczna, gdzie klubowicze będą mogli na żywo przy współpracy ze szkołą tańca zaprezentować swoje talenty taneczne.

PARTNERZYLike us: