Artur-Ekert

Artur Ekert

profesor fizyki kwantowej na Wydziale Matematyki na Uniwersytecie w Oksfordzie, profesor honorowy na Narodowym Uniwersytecie w Singapurze i dyrektor Centrum Technologii Kwantowych. Za swoją pracę nad wykorzystaniem splątania w kryptografii Artur Ekert został nagrodzony w 1995 roku Medalem Maxwella przyznawanym przez Instytut Fizyki, a w 2007 roku Medalem Hughesa przyznawanym przez Royal Society. Artur Ekert jest również uczestnikiem projektu IST-QuComm, któremu przyznano Nagrodę Kartezjusza za rok 2004 przyznawaną przez Unię Europejską za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki i technologii będące rezultatem badań międzynarodowych na poziomie europejskim.


Nicolas-Colin

Nicolas Colin

współzałożyciel i dyrektor The Family, ogólnoeuropejskiej firmy inwestycyjnej wspierającej początkujących przedsiębiorców, posiadającej portfel ponad 150 szybko rozwijających się startupów. Jest współautorem wielu prac dotyczących technologii, w tym raportu na temat opodatkowania w gospodarce cyfrowej z 2013 roku (za który został uznany przez International Tax Review jednym z dziesięciu najbardziej wpływowych ludzi w tym roku). Jego artykuły regularnie pojawiają się w publikacjach międzynarodowych mediów, w tym w Foreign Affairs, The Financial Times oraz Le Monde. Spiker w Radio France i autor trzech książek dotyczących gospodarki cyfrowej i ochrony danych.


Steve-Wells

Steve Wells

futurysta, główny mówca i dyrektor operacyjny Fast Future. Szczególny nacisk kładzie na nowe modele przywództwa, współpracę i innowacje wymagane do podtrzymywania i różnicowania marek w szybko zmieniającej się rzeczywistości. Współpracował z wieloma klientami z wielu różnych sektorów, w tym z The American Association for the Advancement of Science, Association of Independent Tour Operators, BDO UK LLP, EU Directorate General for Communications Networks Content and Technology, International Legal Technology Association, National Health Service (UK), Pfizer, Premier Media Group, Sky UK, Terrapinn Global Events oraz UK Government Department of Business Innovation & Skills.