Partnerzy Główni


www.dentons.com

Dentons jest największą na świecie firmą prawniczą, oferującą najwyższej jakości doradztwo prawne i biznesowe. Za innowacyjne osiągnięcia w zakresie świadczenia usług prawnych, w tym m.in. stworzenie Nextlaw Labs oraz Nextlaw Global Referral Network, Dentons jest regularnie rekomendowany przez wiodące informatory biznesowe i prawnicze i zajmuje pozycję lidera w zestawieniu „Indeks Elitarnych Globalnych Firm Acritas”. Jest także zdobywcą nagrody BTI Client Service 30 Award. Dzięki policentrycznemu podejściu oraz zapewnianiu klientom dostępu do najbardziej utalentowanych prawników na całym świecie, Dentons rzuca wyzwanie istniejącym standardom obsługi prawnej w społecznościach, w których funkcjonuje. www.dentons.com.


lafarge
Lafarge jest jednym z wiodących producentów cementu, kruszyw i betonu na polskim rynku. Oferuje szeroki wachlarz usług oraz rozwiązań dla budownictwa, infrastruktury, przemysłu paliwowego oraz gazownictwa. Jest częścią globalnego koncernu LafargeHolcim, a w Polsce działa od ponad 20 lat. Lafarge w Polsce posiada 60 zakładów na terenie całego kraju, m.in.: cementownie, kopalnie i przeładownie kruszyw oraz wytwórnie betonu i zatrudnia ponad 1 500 osób. Dzięki połączeniu wiedzy eksperckiej oraz innowacyjnych rozwiązań oferuje kompleksowe podejście do projektów budowlanych na każdym etapie ich realizacji. Firma koncentruje się na Kliencie, dąży do ciągłego rozwoju oraz stawia na nieustanne doskonalenie produktów, rozwiązań i usług. Lafarge w Polsce utrzymuje najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa i etyki. Realizuje politykę zrównoważonego rozwoju, łącząc działalność przemysłową z szacunkiem dla pracowników, lokalnych społeczności i środowiska naturalnego. Rozwiązania firmy posiadają certyfikację zgodną ze standardem ISO 14001 oraz certyfikatem BES 6001.

Partnerzy Złoci


Future Pipe

Future Pipe Industries jest światowym liderem w dziedzinie inżynieryjnych, efektywnych rur z włókna szklanego. Mamy 13 fabryk i 20 biur sprzedaży na czterech kontynentach, współpracujemy z największymi firmami z branży budowlanej. Posiadamy najszerszą na świecie ofertę systemów rur z włókna szklanego; Future Pipe Industries zbudowało solidną renomę w zakresie projektowania, wytwarzania i instalowania niestandardowych rozwiązań w zakresie rurociągów dla wiodących firm w dziedzinie infrastruktury, ropy i gazu, przemysłu, gospodarki wodnej i morskiej.


strabag

STRABAG jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, lidera w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii z silnym kapitałem własnym. STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie  inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, inżynieryjnego i infrastrukturalnego. Jako generalny wykonawca oferuje swoje usługi w zakresie infrastruktury drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, energetycznego, przemysłowego i ochrony środowiska. Kompleksowa oferta STRABAG obejmuje także roboty modernizacyjne i utrzymaniowe sieci dróg krajowych i lokalnych. W obszarze budownictwa ogólnego STRABAG realizuje centra usługowo-handlowe, budynki użyteczności publicznej, hale magazynowe, centra logistyczne, osiedla mieszkaniowe oraz obiekty przemysłowe. Spółka zajmuje się również modernizacją i konserwacją obiektów zabytkowych. Laboratoria należące do koncernu czuwają nad utrzymaniem najwyższych standardów jakości, prowadząc prace badawcze i wdrażając innowacyjne technologie. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. Wysoki udział kapitału własnego powoduje, że firma jest stabilnym partnerem dla inwestorów. W Polsce STRABAG zatrudnia blisko 5 tys. osób.

Partnerzy


 • bolix


 • egis
 • Egis Projects Polska  stanowi część międzynarodowej Grupy Egis, kontrolowanej przez Caisse des Dépôts, która jest publiczną instytucją finansową utworzoną blisko 200 lat temu, w 1816 roku.

  Czytaj więcej

  Grupa obecna jest w blisko 100 krajach na świecie i zatrudnia łącznie 13 000 pracowników. Jest liderem w zakresie nowych technologii stosowanych w transporcie oraz wiodącym partnerem w projektach drogowych z zakresu partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). Ma niezrównane doświadczenie w budowie i integracji systemów stosowanych przy zarządzaniu autostradami, tunelami i lotniskami na całym świecie. Infrastrukturze miejskiej dostarcza z kolei rozwiązania z dziedziny: projektowania, dostawy, instalacji i zarządzania systemami rowerowymi (klasycznymi i elektrycznymi), car-sharing, opartym na systemie wypożyczeń elektrycznych samochodów miejskich ze stacjami doładowującymi, jak również zarządzania elektronicznymi strefami miejskiego parkowania czy tworzenia i zarządzania strefami niskiej emisji spalin.

  Misją spółki w Polsce jest obsługa i utrzymanie dróg i autostrad oraz systemy poboru opłat ETC.   • erbyd

 • Spółka Erbud powstała w 1990 roku, od 2007 roku notowana jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa Erbud jest jedną z czołowych firm.

  Czytaj więcej

  Świadczy usługi generalnego wykonawstwa i podwykonawcze w segmencie komercyjnym, użyteczności publicznej, energetycznym, mieszkaniowym oraz inżynieryjno-drogowym na terenie Polski oraz innych krajów europejskich, w tym głównie: w Niemczech i Belgii. Do grupy Erbud należą: PBDI, Erbud Industry, GWI oraz Erbud International. Wysoki standard realizowanych przez Erbud inwestycji potwierdzają posiadane certyfikaty: ISO, AQAP oraz BS OHSAS. Erbud wyróżnia się wykonawstwem wielu prestiżowych obiektów zarówno w kraju, jak i za granicą.


 • EY_logo_300x80px
 • Eurovia, międzynarodowy lider w zakresie budownictwa drogowego i kolejowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych, reprezentuje Grupę Vinci w 15 krajach na całym świecie.

  Czytaj więcej

  To wiodący wykonawca w dziedzinie robót publicznych, rozwijający szeroką gamę produktów i technologii dedykowanych realizacji inwestycji drogowych i zagospodarowaniu przestrzeni miejskich. Zajmuje również pierwsze miejsce na liście francuskich producentów kruszywa drogowego oraz materiałów pochodzących z recyklingu.

  Eurovia w Polsce to 35 lokalizacji i ponad tysiąc zatrudnionych pracowników zatrudnionych w głównych obszarach firmy:

  • budownictwo drogowe i kolejowe
  • produkcja mieszanek mineralno-asfaltowych, emulsji i asfaltów modyfikowanych,
  • produkcja kruszyw,
  • serwis i utrzymanie infrastruktury drogowej.

  Dywersyfikacja działalności naszej organizacji oraz rozmieszczenie naszych oddziałów na terenie całego kraju pozwala na dostarczenie naszym klientom kompleksowej oferty.

  Poprzez realizację lokalnych projektów wspieramy rozwój  oraz wzrost ekonomiczny regionów. Jesteśmy zawsze blisko naszych klientów i użytkowników naszych realizacji – od projektu, poprzez  wykonanie oraz późniejsze utrzymanie infrastruktury drogowej.

  Wykonujemy także duże projekty w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Jako główny wykonawca realizujemy takie projekty jak budowa autostrad, obwodnic i dróg ekspresowych, wpływające na poprawę infrastruktury drogowej w skali całego kraju. W naszym portfolio znajdują się także obiekty inżynieryjne oraz realizacje na rzecz rozwoju infrastruktury kolejowej.

  Mając na uwadze wyzwania związane z użytecznością w obszarze mobilności, łączymy w naszej pracy przemysł, technologię i kompetencję naszych specjalistów, aby dostarczyć optymalnych korzyści zarówno naszym klientom, jak i użytkownikom naszych realizacji.


 • exito
 • Jesteśmy wiodącym brokerem ubezpieczeniowym branży budownictwa infrastrukturalnego.
  Od 20 lat specjalizujemy się w obsłudze kontraktów budowlanych w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych,  ryzyk budowy i montażu, OC kontraktowej i ryzyk uzupełniających.

  Czytaj więcej

  Koncentrujemy się na kompetentnym i odpowiedzialnym serwisie doradczym i konsultacyjnym w zakresie ubezpieczeń i likwidacji szkód, w tym roszczeń i regresów gwarancyjnych.
  Zaufało nam już ponad 700 przedsiębiorstw. Nasza kadra składa się z najlepszych brokerów ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych, potrafiących sprawnie i  oszczędnie obsłużyć każde przedsiębiorstwo i każdy plac budowy w dowolnym miejscu w Polsce. Obsługujemy również kontrakty zagraniczne, nawet w egzotycznych destynacjach.
  Od 10 lat posiadamy certyfikat ISO 9001:2008. Jesteśmy laureatem konkursów SOLIDNA FIRMA, GAZELE BIZNESU,a w 2015 r. uzyskaliśmy tytuł DORADCY UBEZPIECZENIOWEGO ROKU w ramach konkursu – Diamenty Infrastruktury Polskiej.

  Warto nam zaufać.


 • Ids bud
 • IDS-BUD S.A. to firma budowlana z dużym potencjałem wykonawczym, dobrze przygotowana do sprostania wyzwaniom, jakie niesie przyszłość.

  Czytaj więcej

  IDS-BUD S.A. pełni funkcję generalnego wykonawcy i świadczy usługi w zakresie budownictwa inżynieryjnego, kubaturowego, energetycznego oraz paliwowego. Obecnie firma może pochwalić się podpisanymi około 250 projektami budowlanymi, wśród których znajdują się takie inwestycje, jak budowa Terminala Naftowego w Gdańsku dla PERN S.A., budowa linii 400 kV Ełk Bis – Granica RP dla PSE S.A. ,budowa Laboratorium Centralnego CEZAMAT dla Politechniki Warszawskiej czy Budowa drogi ekspresowej s7 Kraków – Rabka Zdrój na odcinku Lubień – naprawa, od km 713+580 do ok. 721+170 dla GDDKiA. Profesjonalizm, wszechstronność, wysoka jakość usług i terminowość, w połączeniu z doświadczeniem i kwalifikacjami naszych pracowników są gwarancją sukcesu IDS-BUD S.A


 • Koleje maz


 •  

  Emka

 • METRO WARSZAWSKIE SP. Z O.O.

  • 100% udziałów Spółki należy do Miasta Stołecznego Warszawy
  • od 23 lat operator jedynego metra w Polsce
  • świadczy najwyższej klasy usługi komunikacyjne zapewniając  przewozy pasażerskie
  • inwestor zastępczy budo­wy metra w Warszawie – przygotowuje i nadzoruje miliardowe inwestycje samorządu m.st. Warszawy
  • laureat międzynarodowych nagród i wyróżnień, m.in. nagrody główne w kategoriach Najlepszy program utrzymania i Nagroda specjalna za zaangażowanie na rzecz ochrony środowiska w międzynarodowym konkursie Metro Awards 2009 oraz nagroda główna w kategorii Najlepiej udoskonalane metro w międzynarodowym konkursie Metro Awards 2011.

  Czytaj więcej

  • od 13 lat poddaje się systematycznej ocenie pasażerów – 96% pozytywnych opinii. Wysoki poziom opinii pozytywnych dotyczących elementów związanych z obsługą pasażerów: bezpieczeństwo (93%), punktualność (93%) oraz czystość na stacjach (94%), w wagonach (88%)
  • Zapewnia wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

  Aktualna infrastruktura: 

  Linia M1 – łącząca północ i południe Warszawy pełną projektowaną długość osiągnęła w roku 2008, gdy do użytku oddana została ostatnia stacja – A23 Młociny. Po raz pierwszy pasażerowie pojechali metrem w Warszawie w kwietniu 1995 roku na odcinku łączącym centrum miasta z jego południowymi dzielnicami, na trasie Kabaty – Politechnika.
  Całkowita długość linii – 22,7 km
  Łączna liczba stacji – 21
  Całkowity czas przejazdu – 39 min
  Najpopularniejsza stacja – Plac Wilsona

   Centralny odcinek Linii M2 – łączący prawo- i lewobrzeżną Warszawę odcinek oddany został do użytku pasażerów w marcu 2015 roku.
  Całkowita długość odcinka- 6,3 km
  Łączna liczba stacji – 7
  Całkowity czas przejazdu – 11 min
  Najpopularniejsza stacja – Centrum Nauki Kopernik.

   Położona w południowej części Ursynowa, w sąsiedztwie Lasu Kabackiego Stacja Techniczno – Postojowa (STP) to główna siedziba operatora pełniąca funkcję warsztatowo-techniczną dla linii M1 i M2. Na terenie stacji zlokalizowana jest między innymi główna hala elektrowozowni z zapleczem technicznym, hala postojowo-przeglądowa, automatyczna myjnia, komora odkurzania podwozi taboru oraz Centralna Dyspozytornia obsługująca I i II linię metra. Stacja wykonuje naprawy i przeglądy taboru oraz zapewnia miejsca postojowe dla taboru metra.
  Łączna powierzchnia STP – 32 h
  Łączna długość  torów – 24 km
  Długość toru prób – 1200 m

   Rozbudowa: kolejnym etapem budowy metra w Warszawie jest rozbudowa centralnego odcinka linii M2 o sześć nowych stacji, trzech w kierunku zachodnim oraz trzech w kierunku wschodnim – północnym. I etap odcinka zachodniego oraz wschodniego – północnego realizowany jest równolegle przez osobnego wykonawcę robót budowlanych. Łączna długość planowanych odcinków wynosi 6,6 kilometra, w tym 3,4 km trasy obejmie odcinek zachodni. W kierunku wschodnim – północnym zbudowane zostanie 3,2 km trasy.

   Ciągłość inwestycji:

  Budowa dwóch stacji na Woli i Bemowie oraz trzech stacji na Targówku (3+2) będzie kolejnym etapem rozbudowy II linii metra. Dla odcinka wschodniego stacja na osiedlu Zacisze i dwie stacje zlokalizowane na osiedlu Bródno zakończą II linię metra. Na Bemowie natomiast zaplanowano budowę następnych trzech stacji oraz nową Stację Techniczno – Postojową, która zlokalizowana zostanie w Morach.


 • SKM

 • Szybka Kolej Miejska spółka z o.o w Warszawie powstała w 2005 roku. Obecnie posiada 28 pojazdów i kursuje na 4 trasach, łącząc centrum Warszawy z jej dzielnicami oraz satelickimi miastami: Otwockiem, Sulejówkiem Miłosną, Pruszkowem oraz Legionowem i Wieliszewem. Rocznie spółka przewozi ponad 25 mln pasażerów, stanowiąc istotny element systemu transportu komunikacji miejskiej aglomeracji warszawskiej. SKM posiada własną, nowoczesną Stację Techniczno-Postojową pozwalającą obsłużyć docelowo 50 pojazdów i sprawnie realizować zadania przewozowe.

  Czytaj więcej

  Pociągi SKM są nowoczesne, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i wyposażone w klimatyzację, monitoring, elektroniczną informację, kasowniki oraz automaty biletowe. Spółka jest pierwszym przewoźnikiem w stolicy, który umożliwił pasażerom naładowanie baterii telefonu, tabletu czy czytnika książek podczas podróży. SKM posiada również rozbudowany system powiadamiania pasażerów o opóźnieniach i utrudnieniach w ruchu pociągów, poprzez aplikację mobilną, wiadomości SMS, profil na Facebooku oraz stronę internetową.


 • Warbud


 • wkb
 • WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr jest wiodącą polską kancelarią prawną, świadczącą kompleksowe usługi prawne z zakresu kluczowych dziedzin prawa gospodarczego.

  Czytaj więcej

  Prawnicy kancelarii doradzają m.in. w sprawach z zakresu zamówień publicznych, restrukturyzacji, prawa korporacyjnego, własności intelektualnej i TMT, prawa ubezpieczeniowego, energetycznego, nieruchomości, ochrony środowiska, pracy oraz ochrony konkurencji, posiadają też bogate doświadczenie w prowadzeniu transakcji fuzji i przejęć oraz postępowań sądowych i arbitrażowych. Wysoki poziom usług odzwierciedlają liczne rekomendacje w polskich i zagranicznych rankingach firm prawniczych, przyznawane zarówno kancelarii, jak i indywidualnym prawnikom.

  Kancelaria wspiera klientów z wielu sektorów, w tym z branży budowlanej, energetycznej, transportowej, drogowej, lotniczej, gospodarowania odpadami oraz wodno-kanalizacyjnej, a także gospodarki komunalnej. Szeroki zakres specjalizacji i doskonała znajomość tych sektorów gospodarki pozwala prawnikom WKB z sukcesem doradzać w najbardziej złożonych inwestycjach infrastrukturalnych.

Partner Merytoryczny


 • cigno baner 1
 • Cigno Consulting to prężnie działająca firma zajmująca się kompleksowym doradztwem personalnym, obecna na polskim rynku od dziesięciu lat.

  Główna specjalizacja firmy to selekcja i rekrutacja personelu na stanowiska wyższego i średniego szczebla oraz doradztwo organizacyjne (w tym profile kompetencyjne, budowanie struktur organizacyjnych i wsparcie działów HR).

  Czytaj więcej

  Nasza metodologia została doceniona przez instytucje unijne i uzyskała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz – jako jedyna w swojej branży – programu „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” w ramach wspierania biznesu elektronicznego. W efekcie Cigno Consulting Group stało się jedną z najbardziej innowacyjnych firm doradztwa personalnego na polskim rynku.

Partner Gali


 • Kajima
 • Kajima – Japoński Generalny Wykonawca Budowlany – obecny na rynku polskim od 16 lat. Jesteśmy wiarygodnym partnerem w realizacji specjalistycznych inwestycji kubaturowych.

  Czytaj więcej

  Kajima w Polsce została założona 16 lat temu jako część ogólnoświatowej korporacji Kajima Corporation. Od momentu rozpoczęcia działalności w Polsce staliśmy się godnym zaufania partnerem biznesowym, zdolnym do realizacji specjalistycznych projektów budowalnych, zapewniając wysoką jakość pracy w uzgodnionych terminach i za określony budżet.

  Kajima Poland ma rosnące portfolio zrealizowanych i kontynuowanych projektów kubaturowych zarówno dla klientów krajowych i zagranicznych we wszystkich sektorach: przemysłowym, logistycznym, handlowym, retailowym, biurowym oraz mieszkaniowym.

  Kajima Poland realizuje wszelkiego typu inwestycje budowlane, zgodnie z wymaganiami swoich klientów.

  Korzystamy ze wsparcia naszych macierzystych organizacji. Dzięki temu mamy dostęp do nowoczesnego know-how, które stosujemy w postaci praktycznych rozwiązań systemowych. To pozwala nam na realizację najbardziej skomplikowanych i wymagających inwestycji. Szczególną uwagę przywiązujemy do trzymania się harmonogramów projektowych, ograniczeń kosztowych i norm jakości.

  Kajima Poland jest jedną z wiodących firm w branży budowlanej jeśli chodzi o jakość wykonania i dbałość o środowisko. Na bieżąco śledzimy pojawianie się nowych norm i stosujemy je w naszych nowych koncepcjach, które pomagają zwiększać wartość projektów.  Jesteśmy gotowi również pełnić rolę asesorów projektów. Zapewniamy certyfikaty BREEAM i LEED.

  Bezpieczeństwo i higiena pracy jest dla nas najwyższym priorytetem. W uznaniu naszego podejścia do procesu budowlanego zostaliśmy wielokrotnie uhonorowani nagrodami Państwowej Inspekcji Pracy.

  Cenimy naszych partnerów biznesowych. W 2015 oraz 2016 roku otrzymaliśmy Certyfikat Złoty Płatnik. Certyfikat przyznawany jest firmom za zachowanie najwyższych standardów płatniczych. Euler Hermes wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej.

  Nasze godne uwagi osiągnięcia uzyskane w 2017 roku:

  • Gazele Biznesu 2016
  • 2 nagrody na “5th Manufacturing Excellence and Industrial Property Awards” w kategoriach:
   • Construction Company of the Year
   • BTS Project of the year, over 30.000 m2
  • “Best Development Partner of Panattoni Europe”. Nagroda otrzymana podczas corocznej gali.