KATEGORIE KONKURSOWE

INWESTYCJA ROKU

1. Enea S.A. – otwarcie nowego bloku energetycznego w Elektrowni Kozienice

2. Philips Polska – otwarcie Globalnego Centrum Kompetencyjnego w Łodzi oraz Centrum Referencyjne w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki

3. Toyota Motor Poland – otwarcie nowej linii produkcyjnej w fabryce w Wałbrzychu

4. 3M Poland – otwarcie Centrum Szkoleniowego 3M we Wrocławiu

PRODUKT ROKU

1. APA Group – Aplikacja Vision BMS 2.0, zintegrowana z jednostką centralną oraz z poszczególnymi urządzeniami w budynku

2. Fibrain – Światłowód BDC-DX, którego konstrukcja pozwala na upakowanie 864 włókien

3. OKNOPLAST – Inteligentne Okno przyszłości wyposażone w matrycę LCD typu transparent z integrowanym panelem dotykowym oraz Linia NATURA stanowiąca nową gamę oklein stolarki okiennej z prawdziwego drewna

4. Xerox Polska – Gabi, która pozwala za pomocą głosu obsługiwać urządzenie biurowe

OSOBOWOŚĆ ROKU

1. Dr Irena Eris, Założycielka i współwłaścicielka, Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris

2. Katarzyna Byczkowska, Dyrektor Zarządzająca, BASF Polska

3. Marcin Chludziński, Prezes Zarządu, KGHM Polska Miedź S.A.

4. Paul van Arkel, Prezes Zarządu, Novartis Polska

5. Przemysław Kania, Dyrektor Generalny, Cisco Systems Poland

PODMIOT FINANSUJĄCY ROKU

1. Bank Gospodarstwa Krajowego 

2. ING Bank Śląski S.A.

3. PKO Bank Polski S.A.

4. Santander Bank Polska S.A.

DORADCA ROKU

1. Dentons

2. DLA Piper

3. Sołtysiński Kawecki & Szlęzak

4. WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr

MECENAS START-UPU

1. Orange Polska S.A.

2. PGE Ventures

3. PGNiG S.A.

4. Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

SPÓŁKA ROKU

1. CIECH S.A.

2. MAN Truck & Bus Polska

3. Stalprodukt S.A.

4. Wielton S.A.

LIDER TECHNOLOGII

1. Anwil S.A.

2. Pfizer Polska

3. Synthos S.A.

4. TAURON Polska Energia S.A.

PARTNER PRZEMYSŁOWY ROKU

1. EG System

2. NASK Państwowy Instytut Badawczy

3. OT Logistics S.A.

4. Panattoni Europe

GLOBALNA MARKA ROKU

1. CCC S.A.

2. OSHEE

3. URSUS S.A.

4. VELUX Polska