Cloud is the new black? Kolejna debata klubowa organizowana przez Executive Club odbędzie się już 23 marca 2017 pod hasłem „Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm”

  • Chmura22.02.2017

Cloud is the new black? Kolejna debata klubowa organizowana przez Executive Club odbędzie się już 23 marca 2017 pod hasłem „Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm” i skupi się na gorącym temacie implementacji technologii chmury w przedsiębiorstwach

 Rok 2016 pokazał, jak ważna jest stała dostępność – zarówno usług, jak i danych. W 2017 roku firmy będą musiały uwzględnić rosnące oczekiwania klientów i zapewnić nieprzerwane dostarczanie usług. Przewodnim tematem spotkania będzie chmura. Wybitni specjaliści postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania nurtujące zarówno tych przedsiębiorców, którzy przenieśli już swój biznes w chmurę, jak i tych, którzy dopiero planują ją w swojej strategii.

Debaty organizowane przez Executive Club służą propagowaniu dzielenia się z rodzinnymi przedsiębiorcami najnowszą wiedzą, a w efekcie rozwojowi polskich przedsiębiorstw. Ekspercka dyskusja o najnowszej technologii wchodzącej dopiero do polskich firm, jaką jest chmura, będzie fundamentem dla rozwoju innowacyjności w polskich przedsiębiorstwach.

 

Udział w debacie potwierdzili między innymi: Piotr Januszewicz – Dyrektor Departamentu Cyberbezpieczeństwa w Ministerstwie Cyfryzacji, Robert Kroplewski, Ekspert – Pełnomocnik Minister Cyfryzacji ds. Społeczeństwa Informacyjnego, prof. dr hab. Piotr Płoszajski – Kierownik Katedry Teorii Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej, Kamil Kurowski – Technology Country Leader Oracle, Piotr Paszczyk – Prezes Zarządu APN Promise SA, Roman Szwed – Prezez Zarządu Atende SA. , Magdalena Dziewguć – Head of Google for Work CEE, Google Poland i Paweł Filipowicz – dyrektor działu IBM Global Business Services, IBM Polska.

 

Podczas debaty  „Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm” poruszone zostaną między innymi tematy takie jak;: bezpieczeństwo danych, perspektywy rozwoju nowych technologii w małych przedsiębiorstwach, cyfryzacja, wady i zalety wdrażania chmury w przedsiębiorstwie czy metody oszacowania ryzyka wdrażania rozwiązań technologicznych w biznesie.

 

Organizator: Executive Club

Partnerzy: Atende, Cigno Consulting, Google Polska, Oracle Polska, APN Promise

Patron honorowy: Polska Izba Informatyki I Telekomunikacji

Patroni medialni: Polish Market, Newseria, IT Reseller


Atende


cigno baner 1


Google


Oracle


promise


promise


 

Kontakt dla mediów:
Julia Domagała
Manager ds. komunikacji
tel. kom. 509 031 577
e-mail: juliadomagala@executive-club.com.pl

O Executive Club:
Executive Club jest organizacją zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005 w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki. Klub organizuje dla swoich członków spotkania cykliczne, by umożliwić im wymianę idei oraz nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Jest też liderem w organizacji konferencji branżowych, dedykowanych różnym gałęziom gospodarki.

Więcej informacji na stronie: www.executive-club.com.pl

Like us: