Zbliża się Forum Ekonomiczne w Krynicy, jedno z najważniejszych wydarzeń, największe i najbardziej znane spotkania przedstawicieli świata polityki i biznesu w Europie Środkowo–Wschodniej. Nie zabraknie również spotkania Executive Club.

  • Krynica foto

Zbliża się Forum Ekonomiczne w Krynicy, jedno z najważniejszych wydarzeń,  największe i najbardziej znane spotkania przedstawicieli świata polityki i biznesu w Europie Środkowo–Wschodniej. Nie zabraknie również spotkania Executive Club.

Wśród gości Forum jak co roku znajdą się prezydenci, premierzy, ministrowie, unijni komisarze, parlamentarzyści, prezesi największych przedsiębiorstw, eksperci, przedstawiciele samorządów, świata kultury oraz dziennikarze. Na Forum krynicznym nie zabraknie zatem także Członków Executive Club, którzy będą zarówno wśród słuchaczy jak i debatujących na najbardziej palące tematy dotyczące Polski.

Executive Club stawia sobie za cel integrację środowisk biznesowych, dlatego jak co roku organizuje spotkanie podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju, aby goście mieli możliwość chwili wytchnienia podczas biznesowego networkingu. Tegoroczny koktajl biznesowy organizowany jest wspólnie z  Partnerami: Grupą ECDDP, Canon Polska i Cushman&Wakefield Polska. To wyjątkowe wydarzenie, które dedykowane jest grupie wybitnych liderów biznesu, zaproszonych Członków Executive Club i Gości VIP.

Spotkanie, które odbędzie się 6 września 2017,  ma pełnić rolę dopełnienia merytorycznego dla paneli Forum Ekonomicznego i daje możliwość wymiany doświadczeń i spostrzeżeń w starannie wyselekcjonowanym gronie gości konferencji w Krynicy. Tego samego dnia odbędzie się także  panel dyskusyjny „Poszukiwanie, Inspiracja, Postęp – jak pokonać lukę cyfryzacji”, organizowany przez Executive Club wspólnie z Canon Polska   Głównymi zagadnieniami będą szanse i bariery szybszego rozwoju i wykorzystania innowacji w Polsce, rola cyfryzacji w kreowaniu innowacji na poziomie biznesu i gospodarki i działania administracyjno-organizacyjne wspierają przedsiębiorstwa na drodze do cyfrowej zmiany.

Misją Executive Club jest udostępnianie najnowszej wiedzy i stworzenie platformy wymiany doświadczeń i idei w gronie polskiego i międzynarodowego top managementu. Dyskusja „Poszukiwanie, Inspiracja, Postęp – jak pokonać lukę cyfryzacji” będzie dla Uczestników źródłem wielu ciekawych informacji i inspiracją do rozwoju przedsiębiorstw w dobie rewolucji cyfrowej, a koktajl biznesowy – okazją do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń w gronie top managementu zrzeszonego w Executive Club.

Like us: