Fleet Management Training – ogólnopolskie szkolenie dla managerów zarządzających flotą

  • fmt_2018

Od 3 do 5 października br. w Białce Tatrzańskiej odbędzie się szkolenie dedykowane managerom, którzy zarządzają flotą samochodową w firmach.

Podczas trzydniowego szkolenia Fleet Management Training odbędą się wykłady, debata, motoryzacyjne premiery flotowe i jazdy testowe SUV-ami i crossoverami na wymagających i krętych podhalańskich drogach.

Uczestnicy szkolenia wezmą udział w debacie, której tematem przewodnim jest: „Nowoczesny fleet manager – czyli współczesne wyzwanie zapewnienia mobliności swoim pracownikom”. Podczas wykładu mec. Agnieszki Szczodry – Hajduk, dowiedzą się także jakie są obowiązki pracodawców, fleet managerów i pracowników w kontekście odpowiedzialności za samochód firmowy. Natomiast od mec. Piotra Czubluna pozyskają informacje na temat zmian, jakie będą obowiązywały od 1 października br. w ubezpieczeniach w leasingu. Przedstawiciele firmy Softra, Wojciech Lewandowski i Rafał Dmytryszyn przybliżą zaś wszystkich zebranym fleet managerom, w jaki sposób aplikacje mobilne zwiększają efektywność w zarządzaniu floty oraz jak carsharing wewnętrzny może wpłynąć na obniżenie kosztów floty, a Tomasz Czerniejewski z MultiWash opowie o tym, jak dbać o pojazd firmowy.

Na uczestników szkolenia, jak co roku, czeka wiele atrakcji. Nie lada gratką będą dwie wyjątkowe premiery flotowe: Fiata 500X oraz specjalnie sprowadzonego z Francji na szkolenie Peugeota 508. Samochody te będą także dostępne do jazd testowych. Dodatkowo będzie można przetestować, m.in.: Alfę Romeo Stelvio, Fiaty Tipo i Tipo Station Wagon, Jeepy Compass i Renegade, KIA Ceed, Ceed Sportswagon, Sorento, Sportage i Stonic, Citroëna Berlingo i C4 Cactus, Peugeota 508, 5008, DS7, Subaru Forestera i XV oraz Volkswageny: Touareg, Tiguan i T-roc, Volvo V60, V90, XC40 i XC 60. Fleet managerowie będą mogli wziąć udział także w dedykowanym im konkursie– „Nowy Volkswagen Touareg a eco-driving”. Zaprezentowane zostaną także produkty i usługi flotowe firm, m.in.: Carefleet, Emotis, Flotman, Mostva, MultiWash, MotoFlota, Softra, Viasat Monitoring.

Szczegóły dot. szkolenia (oraz formularz zgłoszeniowy) dostępne są na stronie: www.fleet.com.pl

Fleet Management Training – to ogólnopolskie szkolenie dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmach, organizowane corocznie przez Fleet Meetings – wydawcę magazynu „Fleet” i serwisu informacyjnego www.fleet.com.pl.

Tegoroczne szkolenie Fleet Management Training odbędzie się w położonym u podnóża Kotelnicy –  hotelu Bania Thermal & Ski, w malowniczej Białce Tatrzańskiej. Zapraszamy!

 

Like us: