29 czerwca w Businessman Institute w Warszawie członkowie klubu i zaproszeni goście wzięli udział w letnim spotkaniu klubowym „Executive Summer Exercise” organizowanym przez Executive Club.

  • _MG_1576

29 czerwca w Businessman Institute w Warszawie członkowie klubu i zaproszeni goście wzięli udział w letnim spotkaniu klubowym „Executive Summer Exercise” organizowanym przez Executive Club. Ideą wydarzenia była integracja biznesowa w nieformalnej atmosferze, wymiana doświadczeń i zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności.

Spotkanie otworzyło wystąpienie Beaty Radomskiej – Prezes Executive Club i prof. Michała Kleibera – Przewodniczącego Rady Klubu, Prezesa Polskiej Akademii Nauk w latach 2007-2015, który przypomniał minione konferencje branżowe i spotkania klubowe, natomiast Beata Radomska zapowiedziała nowe wydarzenia, które czekają nas po wakacjach.

Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się więcej o dwóch najstarszych sieciach szkół w Polsce – EMPIK SCHOOL i PROFI LINGUA Szkoła Języków Obcych, które uczą wszystkich popularnych języków obcych, nie tylko angielskiego i niemieckiego, ale także czeskiego, rosyjskiego, norweskiego a nawet chińskiego.

Część merytoryczną wydarzenia rozpoczęło wystąpienie Prof. Rafała Ohme – psychologa i eksperta w dziedzinie emocji, komunikacji i zarządzania, którego tematem prezentacji były zagadnienia dotyczące neuronauki oraz harmonii emocji i rozumu. „Powinniśmy przestać wstydzić się i obawiać emocji, tylko zaakceptować je i nauczyć się harmonizować intelektualnie” – mówił profesor.

Wystąpienie wzbudziło duże zainteresowanie, które podtrzymał Marcin Mańka – trener i coach z Akademii Komunikacji i Wizerunku, angażując gości do wspólnych ćwiczeń i dzieląc się wiedzą z zakresu sztuki autoprezentacji oraz wskazówkami jak swobodnie występować publicznie. Niezwykle cenne rady dotyczące świadomości własnych emocji, które stanowią klucz do lepszej autoprezentacji spotkały się z dużym zaciekawieniem ze strony uczestników.

Po części merytorycznej goście byli świadkami wyjątkowych i jedynym w swoim rodzaju występów na scenie Executive Club. Odważni klubowicze zaprezentowali swoje talenty muzyczne podczas „Executive lack of Talent Show” we współpracy z Akademią Rocka i udowodnili, że „biznes to też Rock’and’Roll”. Goście Businessman Institute uczyli się też kroków tanecznych z Artur Murray Dance Studio Warsaw.

Punktem kulminacyjnym spotkania były loterie nagród ufundowanych przez partnerów. Były to między innymi bony na semestr nauki w jednej z placówek EMPIK School i PROFI LINGUA Szkoła Języków Obcych, weekend z Jaguarem od British Automotive Centrum – autoryzowanego dealera Jaguar i Land Rover oraz weekend w spa w hotelu Sielanka nad Pilicą dla dwóch osób ufundowany przez firmę Walter Herz.

Na koniec dnia uczestnicy mogli rozkoszować się orzeźwiającymi napojami i wspaniałą kuchnią na łonie natury.

Organizator: Executive Club

Partnerzy: Akademia Rocka, Arthur Murray Dance Studio Warsaw, Cigno Consulting, Empik Shool, Inemo, Profi-Lingua Szkoła Języków Obcych, British Automotive Centrum – autoryzowany dealer Jaguar, Land Rover; Akademia Komunikacji I Wizerunku Marcin Mańka, Meadow Group Polska, Oriflame, Pfizer Polska, IQOS, Walter Herz


Like us: