Executive club żegna wakacje. Debata o przyszłości polskiego e-commerce zainauguruje drugie półrocze debat klubowych

  • Close-up of male hands using laptop in home.

EXECUTIVE CLUB ŻEGNA WAKACJE. DEBATA O PRZYSZŁOŚCI POLSKIEGO E-COMMERCE ZAINAUGURUJE DRUGIE PÓŁROCZE DEBAT KLUBOWYCH

Już 12 września wybitni eksperci i przedsiębiorcy zrzeszeni w Executive Club spotkają się, by wspólnie pożegnać lato i debatować nad przyszłością i perspektywami dla e-commerce w Polsce na debacie pod hasłem „E commerce for entrepreneurs. After Summer Welcome Club Members Meeting”.

Tym razem z dumą spotykamy się  w coraz większym gronie „rodziny” Executive Club, by podsumować minione miesiące i w sposób wyjątkowy rozpocząć powakacyjny okres, przywitać znajomych oraz poznać nowych Klubowiczów; krótka część merytoryczna „E-commerce for entrepreneurs” poświęcona będzie ocenie polskiego e-commerce.

Wyjątkowe grono prelegentów panelu dyskusyjnego podda ocenie polski rynek e-commerce, wypracuje  najlepsze rozwiązania dla handlu internetowego zarówno dla tych firm, które wprowadziły e-sprzedaż, jak i dla tych, które dopiero planują ją w swojej strategii.

W dobie ogromnej konkurencji niezwykle istotny staje się skuteczny e-marketing, dobór odpowiedniej strategii oraz budowanie relacji z coraz bardziej świadomym społeczeństwem informacyjnym, a rozszerzenie działalności o e-handel wydaje się być niezbędny dla sprawnie funkcjonującego przedsiębiorstwa. W związku z tym, dla coraz większej liczby przedsiębiorstw zaistnienie w Internecie to już nie kwestia wdrożenia nowinki technologicznej, ale być albo nie być firmy.

Patronat honorowy


Izba

Partnerzy


APN

Rohlig

Ruch logo_wzor

Partnerzy medialni


Rohlig

Like us: