Już za momencik, już za chwileczkę święta Bożego Narodzenia i Sylwester – szybkość, z jaką upływa kolejny rok w Executive Club zaskoczył nawet nas!

  • grafika_swięta

Już za momencik, już za chwileczkę święta Bożego Narodzenia i Sylwester – szybkość, z jaką upływa kolejny rok w Executive Club zaskoczył nawet nas! Trudno jednak się temu dziwić – mijające  miesiące obfitowały w spotkania i konferencje, które jak zawsze – z czego jesteśmy bardzo dumni – spełniły oczekiwania Członków Executive Club.

 Spotkania świąteczne, ze względu na ich specyficzny charakter, cieszą się wśród Członków Executive Club niezwykłą popularnością, dlatego z przyjemnością zaprosiliśmy całe ich grono na kolejne klubowe Christmas Party, które odbędzie się  w  Latino Brasserie Ferdy’s w dniu 21 grudnia.

Spotkanie grudniowe jest inicjatywą o wyjątkowym charakterze. Celebrowanie mijającego rok w gronie Executive Club jest niezwykle ważne zarówno dla Zarządu, jak i dla Członków naszej organizacji, a nasi przyjaciele i partnerzy co roku mogą wspólnie podsumować mijający rok i złożyć sobie życzenia pomyślności ponad branżami w ciepłej i nieformalnej atmosferze. Ideą naszej organizacji, która wciąż się rozrasta i dziś liczy przeszło dwieście firm członkowskich, jest zacieśnianie więzi między Klubowiczami, dlatego spotkanie stanowi doskonałą okazję do bliższego zapoznania się i nawiązania nowych kontaktów ponad branżami.

Wystąpienia inauguracyjne wygłoszą w tym roku prof. Witold Orłowski – Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej, Rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz  ks. Jacek WIOSNA Stryczek – społecznik, charyzmatyk, duszpasterz ludzi biznesu

oraz założyciel Stowarzyszenia WIOSNA, znanego z takich projektów jak SZLACHETNA PACZKA i Akademia Przyszłości.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby i w tym roku spotkanie spełniło oczekiwania Klubowiczów– liczymy na ich obecność na Wigilii Klubowej, która jest najważniejszym spotkaniem naszych Członków w roku i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję przywitać się ze wszystkimi naszymi Członkami. Santa is coming to town!

Partner


SAV

Partner: Savills
Patroni medialni: Manager, Imperium Kobiet, Law Business Quality, Polish Market, Rynek Inwestycji 

 

Kontakt dla mediów:
Julia Domagała
Manager ds. komunikacji
tel. kom. 509 031 577
e-mail: juliadomagala@executive-club.com.pl

O Executive Club:
Executive Club jest organizacją zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005 w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki. Klub organizuje dla swoich członków spotkania cykliczne, by umożliwić im wymianę idei oraz nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Jest też liderem w organizacji konferencji branżowych, dedykowanych różnym gałęziom gospodarki.

Więcej informacji na stronie: www.executive-club.com.pl

Like us: