12 czerwca 2017
Investment Forum & Private Equity Awards

Najważniejsze spotkanie inwestorów kapitałowych i przedsiębiorców z sektora private equity już w czerwcu! VIII edycja „Investment Forum & Private Equity Awards” odbędzie się 12 czerwca 2017 w hotelu Sheraton w Warszawie.

Czytaj więcej

18 maja 2017
Spotkanie Executive Club – „Polacy na podbój światowych rynków”

Spotkanie, nad którym patronat honorowy objęła Polska Agencja Inwestycji i Handlu, odbędzie się 18 maja 2017 w Warszawie pod hasłem „Polacy na podbój światowych rynków”.

Czytaj więcej

26–27 kwietnia 2017
European Executive Forum

Plejada europejskich gwiazd nauki, biznesu i polityki zbierze się w warszawskim hotelu Sheraton już 26 i 27 kwietnia podczas piątej edycji „European Executive Forum”, międzynarodowego kongresu o tematyce przywództwa i zarządzania, który zdobył renomę najbardziej inspirującego wydarzenia dla biznesu w Polsce.

Czytaj więcej

23 marca 2017
Spotkanie Executive Club – „Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm”

Cloud is the new black? Kolejna debata klubowa organizowana przez Executive Club odbyła się 23 marca 2017  pod hasłem „Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm”

Czytaj więcej

8 lutego 2017
Infrastruktura Polska, The Westin Warsaw

Zakończyła się VIII edycja konferencji „Infrastruktura Polska & Budownictwo” pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa

Czytaj więcej

21 grudnia 2016
Spotkanie – „Wigilia Executive Club”

21 grudnia w Latino Brasserie Ferdy’s odbyła się Wigilia Executive Club i tym samym, składając sobie życzenia w gronie członków Klubu, zakończyliśmy wydarzenia naszej organizacji w roku 2016.

Czytaj więcej