8 lutego 2018
Infrastruktura Polska & Budownictwo

Już wkrótce IX edycja konferencji „Infrastruktura Polska & Budownictwo”
Najważniejsze spotkanie przedstawicieli sektora infrastruktury i budownictwa już w lutym! Kolejna edycja konferencji, organizowana przez Executive Club, odbędzie się 8 lutego 2018 w hotelu The Westin w Warszawie. To najbardziej prestiżowe spotkanie liderów infrastruktury o wyjątkowej renomie na rynku, która co roku zrzesza grono reprezentantów największych firm, najwybitniejszych przedstawicieli sektora z Polski i zagranicy.

Czytaj więcej

8 grudnia 2017
Responsible Business Awards Gala

8 grudnia 2017 w Pałacu i Folwarku Łochów po raz trzeci została nagrodzona społeczna odpowiedzialność biznesu. Podczas „Responsible Business Awards Gala” zostały uhonorowane przedsiębiorstwa, które wyróżniły się wybitnymi osiągnięciami w zakresie działalności społecznej i CSR.

Czytaj więcej

29 listopada 2017
Top Industry Summit

29 listopada w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się konferencja „Top Industry Summit”, będąca kontynuacją prestiżowego „Chemical Industry Summit & Awards Gala”.

Czytaj więcej

25 października 2017
European retail congress

25 października w hotelu Novotel w Warszawie odbyła się ogólnopolska konferencja European Retail Congress, podczas której przedstawiciele branży debatowali o wyzwaniach jakie stoją przed handlem detalicznym.

Czytaj więcej

9 października 2017
Rynek energetyczny przyszłości

9 października odbyła się kolejna debata klubowa Executive Club pod hasłem „Rynek energetyczny przyszłości”

Czytaj więcej

26 września 2017
Urbanizacja-Innowacja. Wyzwania dla rynku Real Estate w Polsce

26 września w Warszawie w hotelu Regent odbyło się kolejne spotkanie klubowe organizowane przez Executive Club pod hasłem „Urbanizacja-Innowacja. Wyzwania dla rynku Real Estate w Polsce”

Czytaj więcej

12 września 2017
E commerce for entrepreneurs. After Summer Welcome Club Members Meeting

E-handel – tylko dla wybranych branż? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć eksperci branży handlu elektronicznego. Debata ,,E−commerce for entrepreneurs” odbyła się 12 września w hotelu Regent w Warszawie

Czytaj więcej

6 września 2017
Koktajl dla liderów biznesu

Zbliża się Forum Ekonomiczne w Krynicy, jedno z najważniejszych wydarzeń, największe i najbardziej znane spotkania przedstawicieli świata polityki i biznesu w Europie Środkowo–Wschodniej. Nie zabraknie również spotkania Executive Club.

Czytaj więcej

Pierwsze półrocze 2017 już za nami

Pierwsze półrocze 2017 już za nami i z dumą możemy powiedzieć, że dotychczasowe konferencje i debaty klubowe – a odbyło się ich łącznie aż sześć – zakończyły się pełnym sukcesem i były bardzo pozytywnie komentowane przez Uczestników. Nie spoczywamy na laurach i z dumą dzielimy się planem zbliżających się spotkań klubowych. Jak zawsze przygotowywane są ogromnym nakładem sił i z wielką starannością, aby zawsze odpowiadały one oczekiwaniom i potrzebom uczestników.

Czytaj więcej

29 czerwca 2017
Spotkanie Executive Club –„Executive Summer Exercise”

29 czerwca w Business Institute w Warszawie członkowie klubu i zaproszeni goście wzięli udział w letnim spotkaniu klubowym „Executive Summer Exercise” organizowanym przez Executive Club.

Czytaj więcej

12 czerwca 2017
Investment Forum & Private Equity Awards

12 czerwca w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się VIII edycja konferencji „Investment Forum & Private Equity Awards Gala”

Czytaj więcej

18 maja 2017
Spotkanie Executive Club – „Polacy na podbój światowych rynków”

„Polacy na podbój światowych rynków” – 18 maja w Warszawie zakończyła się kolejna debata organizowana przez Executive Club.

Czytaj więcej

26–27 kwietnia 2017
European Executive Forum

Dobiegła końca piąta edycja ,,European Executive Forum”, międzynarodowego kongresu o tematyce przywództwa, zarządzania i innowacji, które odbyło się pod Patronatem Honorowym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina.

Czytaj więcej

23 marca 2017
Spotkanie Executive Club – „Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm”

Cloud is the new black? Kolejna debata klubowa organizowana przez Executive Club odbyła się 23 marca 2017  pod hasłem „Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm”

Czytaj więcej

8 lutego 2017
Infrastruktura Polska, The Westin Warsaw

Zakończyła się VIII edycja konferencji „Infrastruktura Polska & Budownictwo” pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa

Czytaj więcej

21 grudnia 2016
Spotkanie – "Wigilia Executive Club"

21 grudnia w Latino Brasserie Ferdy’s odbyła się Wigilia Executive Club i tym samym, składając sobie życzenia w gronie członków Klubu, zakończyliśmy wydarzenia naszej organizacji w roku 2016.

Czytaj więcej