5 października 2018
Sympozjum MicroStrategy w Warszawie!

Zapraszamy na bezpłatny, jednodniowy event dotyczący Business Intelligence oraz Data Science, organizowany przez MicroStrategy. Sympozjum MicroStrategy odbędzie się 5 października 2018 w Warszawie, w hotelu The Westin Warsaw!

Czytaj więcej

15 czerwca 2018
Integracja z Executive Club!

15 czerwca 2018 r. w Sobieniach Królewskich podczas letniego wydarzenia klubowego – EC Summer Party odbyła się III edycja turnieju golfowego Executive Golf Cup. Cykliczne spotkania integracyjne organizowane przez Executive Club, które łączą sport, rozrywkę i biznes w nieformalnej atmosferze wzbogacają formułę spotkań klubowych.

Czytaj więcej

11 czerwca 2018
Premium RE Summit już za nami!

11 czerwca w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się konferencja Premium RE Summit organizowana przez Executive Club. Wydarzenie to zrzeszyło grono przedstawicieli polskich i zagranicznych spółek, którzy debatowali podczas czterech paneli dyskusyjnych. Wśród tematów podejmowanych podczas wydarzenia były: rozwój powierzchni biurowych i magazynowych w Polsce, wyzwania stojące przed branżą handlu detalicznego oraz kierunki rozwoju rynku nieruchomości z perspektywy inwestora.

Czytaj więcej

 

8 maja 2018
IX edycja Investment Forum & Awards Gala już za nami!

8 maja w hotelu Regent w Warszawie odbyła się IX edycja konferencji „Investment Forum & Awards Gala” zwieńczona galą rozdania „Diamentów Inwestycji”. Grono wyjątkowych prelegentów ze świata nauki oraz biznesu debatowało m.in. o możliwościach inwestycji i zmianach modelu funkcjonowania firm w dobie rewolucji technologicznej oraz ekspansji polskich przedsiębiorstw na zagraniczne rynki.

Czytaj więcej

9-10 kwietnia 2018
VI edycja dwudniowego kongresu European Executive Forum już za nami!

Dwa dni, pięć paneli dyskusyjnych, trzydziestu prelegentów, osiem godzin wystąpień Gości Specjalnych i dyskusji panelowych oraz uroczysta gala – tak w skrócie wyglądała VI edycja międzynarodowego kongresu o tematyce przywództwa, zarządzania i innowacji. Wydarzenie miało miejsce 9 i 10 kwietnia w hotelu Sheraton w Warszawie i odbyło się pod Patronatem Honorowym Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina. Po raz kolejny przyznano też prestiżowe statuetki ,,European Leadership Awards”.

Czytaj więcej

26 marca 2018
The future of healthcare

Czy Polska sprawdza się jako atrakcyjne miejsce do inwestowania zagranicznych firm farmaceutycznych? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć prelegenci podczas debaty liderów branży medycznej i farmaceutycznej „The Future of Healthcare”, która odbyła się 26 marca w Hotelu Bristol w Warszawie.

Czytaj więcej

21 lutego 2018
Electromobility in Tech City

Polska u progu rewolucji transportowej. Rozwój electromobilności był głównym tematem pierwszej tegorocznej debaty klubowej “Electromobility in Tech City”, która odbyła się 21 lutego w hotelu Bristol pod patronatem honorowym Ministerstwa Energii.

Czytaj więcej

8 lutego 2018
Infrastruktura Polska & Budownictwo

Diamenty Infrastruktury i Budownictwa rozdane po raz czwarty!
Cztery panele dyskusyjne, dwudziestu ośmiu prelegentów, prawie siedem godzin dyskusji oraz jedenastu nagrodzonych laureatów prestiżowych statuetek – to w skrócie opisuje co się działo podczas IX edycji konferencji „Infrastruktura Polska & Budownictwo” oraz uroczystej gali rozdania „Diamentów Infrastruktury i Budownictwa”, która odbyła się 8 lutego w warszawskim hotelu The Westin.

Czytaj więcej

 

8 grudnia 2017
Responsible Business Awards Gala

8 grudnia 2017 w Pałacu i Folwarku Łochów po raz trzeci została nagrodzona społeczna odpowiedzialność biznesu. Podczas „Responsible Business Awards Gala” zostały uhonorowane przedsiębiorstwa, które wyróżniły się wybitnymi osiągnięciami w zakresie działalności społecznej i CSR.

Czytaj więcej

29 listopada 2017
Top Industry Summit

29 listopada w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się konferencja „Top Industry Summit”, będąca kontynuacją prestiżowego „Chemical Industry Summit & Awards Gala”.

Czytaj więcej

25 października 2017
European retail congress

25 października w hotelu Novotel w Warszawie odbyła się ogólnopolska konferencja European Retail Congress, podczas której przedstawiciele branży debatowali o wyzwaniach jakie stoją przed handlem detalicznym.

Czytaj więcej

9 października 2017
Rynek energetyczny przyszłości

9 października odbyła się kolejna debata klubowa Executive Club pod hasłem „Rynek energetyczny przyszłości”

Czytaj więcej

26 września 2017
Urbanizacja-Innowacja. Wyzwania dla rynku Real Estate w Polsce

26 września w Warszawie w hotelu Regent odbyło się kolejne spotkanie klubowe organizowane przez Executive Club pod hasłem „Urbanizacja-Innowacja. Wyzwania dla rynku Real Estate w Polsce”

Czytaj więcej

12 września 2017
E commerce for entrepreneurs. After Summer Welcome Club Members Meeting

E-handel – tylko dla wybranych branż? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć eksperci branży handlu elektronicznego. Debata ,,E−commerce for entrepreneurs” odbyła się 12 września w hotelu Regent w Warszawie

Czytaj więcej

6 września 2017
Koktajl dla liderów biznesu

Zbliża się Forum Ekonomiczne w Krynicy, jedno z najważniejszych wydarzeń, największe i najbardziej znane spotkania przedstawicieli świata polityki i biznesu w Europie Środkowo–Wschodniej. Nie zabraknie również spotkania Executive Club.

Czytaj więcej

Pierwsze półrocze 2017 już za nami

Pierwsze półrocze 2017 już za nami i z dumą możemy powiedzieć, że dotychczasowe konferencje i debaty klubowe – a odbyło się ich łącznie aż sześć – zakończyły się pełnym sukcesem i były bardzo pozytywnie komentowane przez Uczestników. Nie spoczywamy na laurach i z dumą dzielimy się planem zbliżających się spotkań klubowych. Jak zawsze przygotowywane są ogromnym nakładem sił i z wielką starannością, aby zawsze odpowiadały one oczekiwaniom i potrzebom uczestników.

Czytaj więcej

29 czerwca 2017
Spotkanie Executive Club –„Executive Summer Exercise”

29 czerwca w Business Institute w Warszawie członkowie klubu i zaproszeni goście wzięli udział w letnim spotkaniu klubowym „Executive Summer Exercise” organizowanym przez Executive Club.

Czytaj więcej

12 czerwca 2017
Investment Forum & Private Equity Awards

12 czerwca w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się VIII edycja konferencji „Investment Forum & Private Equity Awards Gala”

Czytaj więcej

18 maja 2017
Spotkanie Executive Club – „Polacy na podbój światowych rynków”

„Polacy na podbój światowych rynków” – 18 maja w Warszawie zakończyła się kolejna debata organizowana przez Executive Club.

Czytaj więcej

26–27 kwietnia 2017
European Executive Forum

Dobiegła końca piąta edycja ,,European Executive Forum”, międzynarodowego kongresu o tematyce przywództwa, zarządzania i innowacji, które odbyło się pod Patronatem Honorowym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina.

Czytaj więcej

23 marca 2017
Spotkanie Executive Club – „Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm”

Cloud is the new black? Kolejna debata klubowa organizowana przez Executive Club odbyła się 23 marca 2017  pod hasłem „Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm”

Czytaj więcej

8 lutego 2017
Infrastruktura Polska, The Westin Warsaw

Zakończyła się VIII edycja konferencji „Infrastruktura Polska & Budownictwo” pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa

Czytaj więcej

21 grudnia 2016
Spotkanie – "Wigilia Executive Club"

21 grudnia w Latino Brasserie Ferdy’s odbyła się Wigilia Executive Club i tym samym, składając sobie życzenia w gronie członków Klubu, zakończyliśmy wydarzenia naszej organizacji w roku 2016.

Czytaj więcej