29 czerwca 2017
Spotkanie Executive Club –„Executive Summer Exercise”

29 czerwca w Business Institute w Warszawie członkowie klubu i zaproszeni goście wzięli udział w letnim spotkaniu klubowym „Executive Summer Exercise” organizowanym przez Executive Club.

Czytaj więcej

12 czerwca 2017
Investment Forum & Private Equity Awards

12 czerwca w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się VIII edycja konferencji „Investment Forum & Private Equity Awards Gala”

Czytaj więcej

18 maja 2017
Spotkanie Executive Club – „Polacy na podbój światowych rynków”

„Polacy na podbój światowych rynków” – 18 maja w Warszawie zakończyła się kolejna debata organizowana przez Executive Club.

Czytaj więcej

26–27 kwietnia 2017
European Executive Forum

Dobiegła końca piąta edycja ,,European Executive Forum”, międzynarodowego kongresu o tematyce przywództwa, zarządzania i innowacji, które odbyło się pod Patronatem Honorowym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina.

Czytaj więcej

23 marca 2017
Spotkanie Executive Club – „Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm”

Cloud is the new black? Kolejna debata klubowa organizowana przez Executive Club odbyła się 23 marca 2017  pod hasłem „Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm”

Czytaj więcej

8 lutego 2017
Infrastruktura Polska, The Westin Warsaw

Zakończyła się VIII edycja konferencji „Infrastruktura Polska & Budownictwo” pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa

Czytaj więcej

21 grudnia 2016
Spotkanie – "Wigilia Executive Club"

21 grudnia w Latino Brasserie Ferdy’s odbyła się Wigilia Executive Club i tym samym, składając sobie życzenia w gronie członków Klubu, zakończyliśmy wydarzenia naszej organizacji w roku 2016.

Czytaj więcej