Plejada europejskich gwiazd nauki, biznesu i polityki zbierze się w warszawskim hotelu Sheraton już 26 i 27 kwietnia podczas piątej edycji „European Executive Forum”, międzynarodowego kongresu o tematyce przywództwa i zarządzania.

  • eef pl

PLEJADA EUROPEJSKICH GWIAZD NAUKI, BIZNESU I POLITYKI ZBIERZE SIĘ W WARSZAWSKIM HOTELU SHERATON JUŻ 26 i 27 KWIETNIA PODCZAS PIĄTEJ EDYCJI „EUROPEAN EXECUTIVE FORUM”, MIĘDZYNARODOWEGO KONGRESU O TEMATYCE PRZYWÓDZTWA I ZARZĄDZANIA, KTÓRY ZDOBYŁ RENOMĘ NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCEGO WYDARZENIA DLA BIZNESU W POLSCE. 

To już piąte wydanie tej wyjątkowej gospodarczej konferencji, podczas której wybitne postacie ze świata polityki, biznesu i nauki łączą siły, by odpowiedzieć na uniwersalne pytania dotyczące przyszłości gospodarki nie tylko Polski, ale i Europy w zmieniającej się szybko rzeczywistości. Liderzy XXI wieku stają przed zupełnie nowymi wyzwaniami, Europa jest w fazie gigantycznych zmian ekonomicznych i społecznych. „European Executive Forum” to wyjątkowa platforma skupiająca grono eksperckie, które dzięki twórczej dyskusji, wymianie poglądów i doświadczeń stara się odnaleźć  jedyne w swoim rodzaju skuteczne rozwiązania.

 

Jest to jedyny tego typu międzynarodowy kongres odbywający się w Polsce, którego celem jest uniwersalna debata w skali makroekonomii i na poziomie ogólnopolitycznym o umocnieniu pozycji Polski w Europie. Wydarzenie dedykowane jest międzynarodowemu środowisku biznesowemu, przedstawicielom najważniejszych instytucji edukacyjnych oraz reprezentantom świata polityki z Polski i z zagranicy.

 

Konferencję otworzy wystąpienie ‘The Corruption of capitalism”, które wygłosi Guy Standing – światowej sławy ekonomista, pisarz, profesor School of Oriental and African Studies, University of London. Udział w tegorocznym kongresie potwierdzili między innymi Pedro Videla – profesor prestiżowej IESE Business School w Barcelonie i jeden z najsłynniejszych makroekonomistów w Europie, Eamon Gilmore – były wicepremier i minister spraw zagranicznych i handlu Irlandii, profesor Dublin City University, Joseph Pistrui – profesor zarządzania w biznesie w IE Business School z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu, , członek Academy of Social Sciences i specjalista w zakresie rynku pracy, Hermann Simon – Prezes Simon-Kucher & Partners Strategy & Marketing Consultants oraz Timothy Garton Ash – historyk, pisarz, profesor Studiów Europejskich University of Oxford.

Od pierwszej edycji wydarzenie organizowane jest we współpracy i przy wsparciu najbardziej prestiżowych uczelni wyższych, takich jak: Szkoła Biznesu IESE, INSEAD, Akademia Leona Koźmińskiego, Politechnika Warszawska czy Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, a w tegorocznej edycji wezmą udział między innymi prof. Witold Bielecki – rektor Akademii Leona Koźmińskiego, prof. Andrzej K. Koźmiński (Katedra Zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego), prof. Michał Kleiber – b. prezes Polskiej Akademii Nauk, prof. Cezary Wójcik – założyciel Center for Leadership, prof. Witold Orłowski – Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej, Rektor Akademii  Finansów i Biznesu Vistula oraz przedstawiciele biznesu.

W tym roku osią debat będzie przywództwo w dobie postępujących zmian społecznych i gospodarczych w Europie, przełomowe innowacje w praktyce, drogi do wybicia się polskich spółek na globalnej arenie, nowe modele biznesowe w dobie rewolucji technologicznej oraz innowacyjne strategie zarządzania firmą.

Nad poziomem merytorycznym wydarzenia czuwa Rada Przedsiębiorczości, Zarządzania i Innowacji, działająca pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera, b. prezesa Polskiej Akademii Nauk i Wiceprezesa Europejskiej Akademii Nauk i Sztuk. Rada skupia wybitnych przedstawicieli biznesu i nauki. wybitne polskie autorytety nauki i biznesu.

Organizator: Executive Club Sp. z o.o.

Partnerzy Merytoryczni: Akademia Finansów I Biznesu Vistula, IESE Business School, Akademia Leona Koźmińskiego, Szkoła Główna Handlowa

Patroni medialni: Wirtualna Polska, Nienieodpowiedzialni.pl, Polish Market, Dziennik Gazeta Prawna, Gazeta Bankowa, Business & Prestige, Emerging Europe, Poland Today, Newseria, Warsaw Business Journal

 

Kontakt dla mediów:
Julia Domagała
Manager ds. komunikacji
tel. kom. 509 031 577
e-mail: juliadomagala@executive-club.com.pl

O Executive Club:
Executive Club jest organizacją zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005 w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki. Klub organizuje dla swoich członków spotkania cykliczne, by umożliwić im wymianę idei oraz nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Jest też liderem w organizacji konferencji branżowych, dedykowanych różnym gałęziom gospodarki.

Więcej informacji na stronie: www.executive-club.com.pl

Like us: