21 grudnia w Latino Brasserie Ferdy’s odbyła się Wigilia Executive Club i tym samym, składając sobie życzenia w gronie członków Klubu, zakończyliśmy wydarzenia naszej organizacji w roku 2016.

  • _MG_0291-small

21 grudnia w Latino Brasserie Ferdy’s odbyła się Wigilia Executive Club i tym samym, składając sobie życzenia w gronie członków Klubu, zakończyliśmy wydarzenia naszej organizacji w roku 2016.

Uroczystość uświetniły między innymi wystąpienia prof. Witolda Orłowskiego, Rektora Akademii Finansów i Biznesu Vistula, Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej, ks. Jacka Wiosny Stryczka, charyzmatycznego społecznika, duszpasterza ludzi biznesu oraz założyciela Stowarzyszenia WIOSNA, znanego z takich projektów jak SZLACHETNA PACZKA i Akademia Przyszłości i Tomasza Burasa, Dyrektora Zarządzającego i Członka Zarządu Savills w Polsce. Wieczór umiliły też wyjątkowe występy sceniczne – gościom zaśpiewał między innymi Mateusz Mijał.

W imieniu Executive Club raz jeszcze pragniemy złożyć wszystkim naszym Klubowiczom najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Święta to magiczny czas odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół; mamy nadzieję, że ten szczególny okres przyniesie Państwu wyciszenie i zasłużony odpoczynek, spełnią się wszystkie życzenia wypowiedziane przy wigilijnym stole, a 2017 rok dostarczy Państwu wiele radości i sukcesów zawodowych
i osobistych.

W mijającym roku wydarzyło się naprawdę wiele – W 2o16 na pięciu cyklicznych konferencjach branżowych oraz sześciu spotkaniach klubowych gościliśmy ponad 1500 osób, a nasi uczestnicy mieli okazję posłuchać największych autorytetów ze świata biznesu, nauki i polityki z Polski
i z zagranicy.

Z ogromną dumą możemy powiedzieć, że IV edycja naszego sztandarowego, dwudniowego kongresu „European Executive Forum” była, według wielu komentatorów, najlepsza w historii, a wśród gości specjalnych był Chris Lowney, światowej sławy pisarz, były Jezuita i dyrektor zarządzający banku JP Morgan, Paddy Miller, profesor IESE Business School, który zawitał do nas aż z Hong-Kongu czy też Patrick Barwise, profesor zarządzania z London Business School. Ich niezwykłe przemówienia i prezentacje na długo pozostaną w pamięci organizatora i gości.

W mijającym roku został także powołany nowy organ doradczy Klubu – Rada Przedsiębiorczości, Zarządzania i Innowacji, której nadrzędnym celem jest podejmowanie tematów najistotniejszych dla rodzimego biznesu i wypracowanie aktualnych koncepcji innowacyjnego zarządzania, a jej Członkowie wyznaczają kierunki rozwoju polskich firm. Przewodnictwo Rady objął prof. Michał Kleiber, Prezes Polskiej Akademii Nauk w latach 2007-2015, Wiceprezes Europejskiej Akademii Nauk i Sztuk.

Organizowane przez nas debaty były i są zawsze na najwyższym poziomie, a wydarzenia Executive Club przyciągają przedstawicieli najważniejszych polskich i międzynarodowych spółek. Wdzięczność za to, że Executive Club jest wiodącą organizacją menedżerską i od kilkunastu lat niezmiennie się rozrasta należy się Wam – dlatego bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Klubowiczom za wspólnie spędzony czas!

Obiecujemy, że rok 2017 będzie również obfitował w najciekawsze wydarzenia skierowane  do najwyższej kadry zarządzającej. Raz jeszcze dziękujemy i życzymy Wesołych, Spokojnych Świąt w rodzinnym gronie!Organizator: Executive Club

Partner: Savills

Strategiczny Patron Medialny: Manager

Patroni Medialni: Polish Market, Law Business Quality, Imperium Kobiet, Rynek Inwestycji


SAV


Kontakt dla mediów:
Julia Domagała
Manager ds. komunikacji
tel. kom. 509 031 577
e-mail: juliadomagala@executive-club.com.pl

O Executive Club:
Executive Club jest organizacją zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005 w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki. Klub organizuje dla swoich członków spotkania cykliczne, by umożliwić im wymianę idei oraz nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Jest też liderem w organizacji konferencji branżowych, dedykowanych różnym gałęziom gospodarki.

Więcej informacji na stronie: www.executive-club.com.pl

Like us: